تور بالی و قبایل پاپوآ، خرداد۹۷

 

تور بالی و قبایل بدوی، خرداد ماه ۹۷

مدت زمان تور بالی:  از ۹ خرداد تا  ۱۷خرداد ۹۷ (۸ روز)

جزئیات برنامه تور بالی:

روز اول (چهارشنبه ۹خرداد): حرکت از فرودگاه امام با پرواز قطر ساعت ۰۵:۲۵ و رسیدن به دوحه ساعت ۰۶:۰۰، سپس پرواز از دوحه ساعت ۰۹:۰۰ و رسیدن به بالی ساعت ۱۳:۴۵، ترانسفر به هتل و استراحت.
روز دوم (پنجشنبه ۱۰خرداد): پس از صبحانه بازدید از قسمت های شمالی جزیره بالی و پیاده روی در پای آبشارهای منطقه، دیدن نحوه تولید و خوردن قهوه بسیار معروف لواک که در دستگاه گوارش یک جانور عمل آوری می شود. هنگام غروب بازدید از معبد Pura ulun danu bratan  و بازگشت به هتل و استراحت.

 

 

روز سوم (جمعه ۱۱خرداد): پس از صبحانه حرکت به سمت جنگل میمون ها و بازدید از معبد شگفت انگیز آن، سپس بازدید از مزارع پلکانی و زیبای برنج و صرف نهار، بعد از ظهر بازگشت به هتل و زمان آزاد برای استفاده از سواحل زیبای بالی.

 

 

روز چهارم (شنبه ۱۲ خرداد): پس از صبحانه حرکت به سمت فرودگاه و پرواز به سمت پاپوآ، بعد از ظهر رسیدن به پاپوآ و اقامت در هتل، غروب گشت پیاده در شهر و دیدن بازار سنتی پاپوآ.
روز پنجم (یکشنبه ۱۳ خرداد): پس از صبحانه حرکت به سمت فرودگاه و پرواز یک ساعته با هواپیمای ملخی به سمت روستای نزدیک قبایل بدوی، رفتن به هتل و صرف نهار، بعد از نهار گشت طبیعت گردی تا غروب. شب کارگاه آموزشی در خصوص تکامل انسان و تاریخچه رسیدن انسان ها به این منطقه.
روز ششم (دوشنبه ۱۴ خرداد): پس از صبحانه طی مسافت یک ساعته با ماشین به سمت قبایل بدوی، بازدید از یک غار بسیار زیبا، سپس ورود به قبایل. تماشای مراسم رقص مردم بدوی، نمایش جنگ آن ها، مراحل روشن کردن آتش به شیوه ابتدایی و پخت غذا. صرف غذا با آن ها و غروب بازگشت به سمت هتل.

 

 

روز هفتم (سه شنبه ۱۵ خرداد): پس از صبحانه پرواز به سمت پاپوآ و سپس بعد از ظهر پرواز به سمت جاکارتا. رسیدن به جاکارتا و اقامت در هتل نزدیک فرودگاه.
روز هشتم (چهار شنبه ۱۶ خرداد): صبح زود حرکت به سمت فرودگاه و پرواز به دوحه ساعت ۰۹:۰۰ و رسیدن به دوحه ساعت ۱۳:۴۵ و سپس پرواز به تهران ساعت ۱۸:۵۵ و رسیدن به تهران در ساعت ۲۲:۳۰ .

 

قیمت بلیط اندونزی: در حال حاضر حدود ۳٫۶۰۰٫۰۰۰ تومان

قیمت تور بالی:  ۱۹۸۰ دلار

 

خدمات تور بالی: شامل تمامی هزینه های اقامت(هتل و لوژ)، همه وعده های صبحانه، بیمه مسافرتی، ترانسفر فرودگاهی، تمامی ترانسفرهای داخل شهری و پرواز داخلی، هزینه تمام ورودیه ها، راهنمای تخصصی.

نکات مهم تور بالی:

نکته ۱: هزینه ویزا (حدود ۶۵ دلار) به عهده همسفران خواهد بود.

نکته ۲: تمامی هزینه های برنامه های اختیاری به عهده همسفران خواهد بود.

نکته۳: وعده های ناهار و شام به عهده همسفران خواهد بود.

نکته۴: تمام اقامت ها هتل و لوج ۴ ستاره است.

نکته۵: مسئولیت کنترل گذرنامه از نظر مدت اعتبار و نیز عدم ممنوعیت خروج با خود شخص خواهد بود.

 کانال تلگرام کافه جهانگرد