تور کشمیر بهار ۹۷

تور هند و کشمیر بهار ۹۷
 

زمان تور کشمیر: بهار ۹۷ (۹ روز)

جزئیات برنامه تور کشمیر:

روز اول: حرکت از فرودگاه امام با پرواز ماهان ساعت ۱۹:۳۰، رسیدن به فرودگاه دهلی ساعت ۰۰:۳۰ بامداد، ترانسفر و اقامت در هتل.
روز دوم: پس از صبحانه یک روز گشت کامل و بازدید از جاذبه های توریستی شهر دهلی نو، بازگشت به هتل و استراحت. 

 

روز سوم: پس از صبحانه حرکت به سمت فرودگاه دهلی و پرواز به سمت شهر سریناگر مرکز ایالت کشمیر و سپس حرکت به سمت منطقه کوهستانی و رویایی سانمارگ، اقامت در هتل کوهستانی.
روز چهارم: پس از صبحانه گشت طبیعت گردی در طبیعت زیبای کوهستانی با قله های برف گرفته سانمارگ، بازدید از دریاچه های کوهستانی و پیاده روی تا عصر، سپس بازگشت به هتل و استراحت.
روز پنجم: پس ار صبحانه گشت در کوهستان های منطقه و اسب سواری تا ظهر، ترک هتل و حرکت به سمت دریاچه دالیک و اقامت بر روی خانه های قایقی (House Boat) شناور بر روی دریاچه.
روز ششم: گشت بر روی دریاچه های دالیک و نگین با قایق های پارویی و لمس آرامش افسون کننده منطقه، بازدید از بازاچه محلی شناور روی آب، بازدید از کارگاه های ریسندگی و بافت پارچه های کشمیری و پشمینه، بازدید از جزیره چهارچنار ، بازگشت به قایق و استراحت.
روز هفتم: بازدید از باغ های کشمیری شالیمار و موغال، بازدید از گلشن همدانیه و مسجد جامع ۱۰۰۰ ساله کشمیر، خرید صنایع دستی و پارچه های کشمیری، بازگشت به محل اقامت و استراحت.
روز هشتم: زمان آزاد تا ظهر برای گشت در بافت قدیمی سریناگر و سپس حرکت به سمت فرودگاه، پرواز به دهلی ۱۷:۲۵، رسیدن به دهلی ساعت ۱۸:۵۰، انتظار در فرودگاه تا زمان پرواز به تهران.
روزنهم: پرواز به تهران ساعت ۰۲:۵۰ و رسیدن به تهران ساعت ۰۵:۱۰ صبح.

قیمت بلیط: ۱٫۹۰۰٫۰۰۰ تومان

قیمت تور کشمیر : ۱۴۳۰ دلار

خدمات تور کشمیر:

 پرواز داخلی هند، ویزای هند،همه وعده های صبحانه ها،تمامی ورودیه ها و  گشت ها طبق برنامه، بیمه مسافرتی، تمامی ترانسفرها، تمامی اقامت ها شامل هتل ۵ ستاره در دهلی، خانه قایقی در سریناگر، هتل سه ستاره در سانمارگ.

 

نکات مهم تور کشمیر:

نکته ۱:  مسئولیت کنترل پاسپورت و تاریخ انقضای آن با خود همسفران است.

نکته ۲:  با توجه به ماهیت سفرهای طبیعت گردی، امکان بروز تغییراتی در برنامه بسته به شرایط و به صلاحدید راهنمای برنامه وجود خواهد داشت.

 

کانال تلگرام کافه جهانگرد