تور برزیل نوروز ۹۷

 

جنگل های آمازون، آبشارهای ایگواسو و شهرهای ریودژانیرو و سائوپائولو

 

 تور برزیل نوروز ۹۷

مدت تور برزیل و آمازون از ۲فروردین تا ۱۴ فروردین  (۱۳ روز)

شرح جزئیات تور برزیل:

روز اول (پنجشنبه ۲ فروردین)(۲۲ March):  حرکت از فرودگاه امام با پرواز ترکیش ساعت ۰۳:۲۵ صبح، رسیدن به استانبول ۰۶:۱۵، پرواز به سمت سائوپائولو ساعت ۱۰:۳۵، رسیدن به سائوپائولو ساعت ۱۹:۱۵ به وقت محلی، ترانسفر به هتل و استراحت در هتل.
روز دوم (جمعه ۳ فروردین)(۲۳ March): گشت در شهر سائوپائولو شامل بافت تاریخی سائوپائولو و خیابان پائولیستا، بازگشت به هتل و استراحت در هتل.
روز سوم (شنبه ۴ فروردین)(۲۴ March): پس از صبحانه حرکت به فرودگاه و سپس پرواز به سمت ایگوآسو، بعد از ظهر رسیدن به ایگواسو و ترانسفر به هتل و استراحت. شب برنامه اختیاری شام و شرکت در برنامه های شامل رقص و موسیقی کشور برزیل.
روز چهارم (یکشنبه ۵ فروردین)(۲۵ March): گشت کامل در مجموعه آبشارهای ایگواسو یکی از زیباترین آبشارهای جهان واقع در مرز آرژانتین و برزیل، بازدید از باغ پرندگان، (برنامه های اختیاری شامل قایق سواری در زیر آبشار، هلی کوپتر بر فراز آبشارها)، ترانسفر به هتل و استراحت.

 

تور برزیل، بهترین زمان سفر به برزیل، ویزای برزیل، تور برزیل و آمازون، تور ارزان برزیل، تور برزیل نوروز، تور پرو

 

 

روز پنجم (دوشنبه ۶ فروردین)(۲۶ March): پس از صبحانه حرکت به سمت فرودگاه و پرواز به سمت مانائوس، رسیدن به مانائوس و ترانسفر به هتل و استراحت.
روز ششم (سه شنبه ۷ فروردین)(۲۷ March):  بعد از صبحانه حرکت به سمت رودخانه آمازون، بازدید از محل تلاقی رودخانه های نگرو و آمازون  و سپس حرکت به سمت لوژ جنگلی. پس از اقامت گشت در سرشاخه های آمازون و دیدن تمساح ها در شب.
روز هفتم (چهارشنبه ۸ فروردین)(۲۸ March): صبح زود تماشای طلوع آفتاب در آمازون و سپس گشت زنی در کانال های فرعی آمازون و دیدن میمون ها، تنبل ها و دلفین های صورتی و خاکستری آمازون و ماهی پیرانا(وحشی ترین ماهی آب شیرین دنیا) هنگام غروب بازگشت و استراحت در لوژ جنگلی.
روز هشتم (پنجشنبه ۹ فروردین)(۲۹ March): پس از صبحانه حرکت از لوژ جنگلی به سمت مانائوس و دیدن قبایل بدوی، سپس شنا کردن در کنار دلفین های آمازون. بعدازظهر بازگشت و استراحت در هتل.

روز نهم (جمعه ۱۰ فروردین)(۳۰ March): حرکت به سمت فرودگاه و پرواز به سمت ریودوژانیرو، ترانسفر به هتل و استراحت، بعد از ظهر گشت در سواحل ریودوژانیرو.
روز دهم (شنبه ۱۱ فروردین)(۳۱ March): بعد از صبحانه بازدید از مجسمه مسیح بر فراز کوه کرکوادو و تماشای چشم اندازهای شهر ریودژانیرو، بازدید از محله تاریخی و زیبای سانتاترزا و خرید صنایع دستی، بازدید از کوه زیبای کله قندی و تماشای چشم اندازهای بسیار زیبای ریو، بازگشت به هتل و استراحت.
روز یازدهم (یکشنبه ۱۲ فروردین)(۱ April):بعد از صبحانه بازدید از ورزشگاه معروف ماراکانا، بازدید از مرکز شهر و بافت تاریخی و پله های معروف سلرون، بازگشت به هتل و استراحت.
روز دوازدهم (دوشنبه ۱۳ فروردین)(۲ April): گشت در ساحل کوپاکابانا، بعد از ظهر تحویل اتاق های هتل و زمان آزاد برای خرید. ساعت ۷ عصر حرکت به سمت فرودگاه و پرواز به سمت سائوپائولو ساعت ۲۱:۰۰ و رسیدن به سائوپائولو ساعت ۲۲:۰۰

 

روز سیزدهم (سه شنبه ۱۴ فروردین)(۳ April):  پرواز به سمت استانبول ساعت ۰۳:۲۵، رسیدن به استانبول ساعت ۲۲:۰۰ سپس پرواز از استانبول به سمت تهران ساعت ۲۳:۳۵.
روز چهاردهم (چهارشنبه ۱۵ فروردین)(۴ April):  رسیدن به تهران ساعت ۰۴:۱۰.

 

قیمت بلیط برزیل: در حال حاضر حدود ۸٫۵۰۰٫۰۰۰ تومان
قیمت تور برزیل : ۲۵۵۰ دلار

 

نکات مهم شرکت در تور برزیل:

نکته۱: کلیه هزینه ها شامل اخذ ویزای برزیل، بیمه مسافرتی، پروازهای داخلی، ترانسفرها، اقامت ها شامل هتل و لوج جنگلی، کلیه وعده های صبحانه، کلیه گشت ها و ورودیه ها(غیر از برنامه های اختیاری) به عهده تور می باشد.

نکته۲: وعده های غذایی ناهار و شام و همچنین هزینه گشت ها و تفریحات اختیاری به عهده مسافر می باشد.

نکته۳: هتل های محل اقامت ۴ ستاره است.

نکته۴:  مسئولیت کنترل گذرنامه با اعتبار بالای ۷ ماه و عدم ممنوعیت خروج از کشور به عهده مسافر می باشد.

نکته۵: زمان ثبت نام مبلغ هزار دلار بابت خرید پروازهای داخلی برزیل و نیز رزرو هتل ها میبایست پرداخت شود که این مبلغ غیر قابل بازپرداخت است.

نکته۶:  امکان بروز تغییراتی در ساعت پروازهای داخلی وجود دارد.

 نکته۷: با توجه به ماهیت سفرهای طبیعت گردی، امکان بروز تغییراتی در برنامه بسته به شرایط و به صلاحدید راهنمای برنامه وجود خواهد داشت.

نکته۸: کسانی که پاسپورت خالی دارند و ویزا در پاسپورتشان وجود ندارد و یا مدارک شغلی و مالی معتبر ندارند امکان گرفتن ویزای برزیل را ندارند.

سفرنامه برزیل

جاذبه های گردشگری برزیل

کانال تلگرام کافه جهانگرد