تور ارزان کنیا، تیرماه ۹۷

تور ارزان کنیا

مدت زمان تور کنیا:   از ۶ تیر تا ۱۵تیر ۹۷  (۱۰ روز)

شرح برنامه تور کنیا:

روز اول (چهارشنبه ۶ تیرماه): حرکت از فرودگاه امام با پرواز قطر ساعت  ۰۵:۲۵ صبح، توقف در دوحه، رسیدن به نایروبی ساعت ۱۳:۵۰،  ترانسفر به هتل. عصر بازدید از مرکز نگهداری زرافه ها ، بازگشت به هتل و استراحت.

 

روز دوم (پنجشنبه ۷ تیرماه): پس از صبحانه حرکت به سمت پارک ملی سامبورو، عبور از خط استوا و صرف نهار در شهر نانیوکی، بعد از ظهر رسیدن به سامبورو و اقامت در کمپ تجهیز شده، عصرگشت در پارک ملی سامبورو برای دیدن حیات وحش، پس از غروب بازگشت به لوژ و استراحت.
روز سوم (جمعه ۸ تیرماه): پس از صبحانه گشت کامل سافاری در پارک ملی سامبورو و دیدن حیات وحش بی نظیر سامبورو، پس از غروب آفتاب بازگشت به محل اقامت و استراحت.
روز چهارم (شنبه ۹ تیرماه) پس از صبحانه خروج از پارک ملی سامبورو و بازدید از قبیله سامبورو، راهی شدن به سمت دریاچه نایواشا و مشاهده آبشار تامسون در بین راه، غروب رسیدن به دریاچه و اقامت در هتل.
روز پنجم (یکشنبه ۱۰ تیرماه) پس از صبحانه برنامه قایق سواری روی دریاچه نایواشا، تماشای پرندگان دریاچه، اسب های آبی، عقاب های ماهیگیر، بعد از ظهر زمان آزاد کنار دریاچه.

 

روز ششم (دوشنبه ۱۱ تیرماه) بعد از صبحانه حرکت به سمت پارک ملی ماسایی مارا، گشت عصرگاهی در پارک ملی ماسایی مارا و بازدید از حیات وحش بی نظیر آن، اقامت و استراحت در کمپ تجهیز شده.
روز هفتم (سه شنبه ۱۲ تیرماه) گشت کامل در پارک ملی ماسایی مارا شامل بازدید از رودخانه مارا، رودخانه اسب های آبی و کروکدیل ها در مرز کنیا و تانزانیا، مشاهده گله های بزرگ گورخرها و وایلدبیست ها، اقامت و استراحت در کمپ.
روز هشتم (چهارشنبه ۱۳ تیرماه) گشت صبحگاهی در پارک ملی ماسایی مارا، بازدید از قبیله معروف ماسایی و آشنایی با فرهنگ مردم بومی این منطقه، حرکت به سمت نایروبی، در بین راه توقف در نقطه ای مشرف بر دره ریفت ولی و عکاسی از چشم انداز شگفت انگیز آن، رسیدن به نایروبی، اقامت و استراحت در هتل.

 

روز نهم (پنجشنبه ۱۴ تیرماه) پس از صبحانه حرکت به سمت فرودگاه و پرواز از فرودگاه نایروبی ساعت ۱۲:۰۰، توقف در دوحه.
روز دهم (جمعه ۱۵ تیرماه) پرواز به تهران ساعت ۰۰:۵۰ و رسیدن به تهران ساعت ۰۴:۲۵.
 

قیمت بلیط کنیا:  در حال حاضر حدود ۲٫۹۰۰٫۰۰۰ تومان

قیمت تور کنیا: ۱۳۸۰ دلار

خدمات تور کنیا:

 اقامت در هتل های ۳ ستاره و لوژ و کمپ های تجهیز شده، همه وعده های صبحانه، همه وعده های غذایی در طول سافاری در کشور کنیا، تمامی برنامه های سافاری حیات وحش، هزینه های قایق سواری، ورودیه های قبایل محلی، ترانسفرهای داخل شهری و بین شهری، راهنمای تخصصی و کارشناس حیات وحش، بیمه مسافرتی

 

نکات مهم تور کنیا:

نکته۱:  هزینه ویزای کنیا به مبلغ ۵۰ دلار بر عهده مسافران است.

نکته ۲:  مسئولیت کنترل پاسپورت و تاریخ انقضای آن با خود همسفران است.

نکته ۳:  با توجه به ماهیت سفرهای طبیعت گردی، امکان بروز تغییراتی در برنامه بسته به شرایط و به صلاحدید راهنمای برنامه وجود خواهد داشت.

سفرنامه کنیا

کانال تلگرام