تور و سفر گروهی به جزایر سیشل

تور جزایر سیشل

زمان سفر :  ۸ روز از ۱۲ تا ۱۹ خرداد ۹۸ (تعطیلات خرداد)

جزئیات سفر گروهی به کشور سیشل :

روز اول یکشنبه ۱۲ خرداد ( ۲ جون) : ساعت ۱۵:۲۰ صبح با ایرلاین ترکیش از فرودگاه امام پرواز می‌کنیم و در ساعت ۱۷:۲۰ به استانبول خواهیم رسید. گشت مختصری در استانبول خواهیم داشت و سپس به فرودگاه بازمیگردیم

روز دوم دوشنبه ۱۳ خرداد ( ۳ جون) :  در ساعت ۰۱:۵۰ به سمت ماهه پایتخت مجمع الجزایر سیشل پرواز خواهیم کرد و در ساعت ۱۱:۱۰ به وقت محلی به ماهه خواهیم رسید و به سمت محل اقامت (هتل ۳ ستاره) حرکت خواهیم کرد. بعدازظهر برای گشت زنی در سواحل زیبای جزیره خواهیم داشت.

تور جزیره سیشل

روز سوم سه شنبه ۱۴ خرداد ( ۴ جون): این روز به گشت در سواحل شمالی جزیره و پیاده روی در قسمتهای جنگلی اختصاص دارد. پس از غروب آفتاب برای شام و استراحت به هتل باز می گردیم.

روز چهارم چهارشنبه ۱۵ خرداد ( ۵ جون): پس از صبحانه و چک اوت هتل راهی جزیره پراسلین خواهیم شد و به سمت هتل خواهیم رفت.

تور جزیره سیشل

بعد از ظهر به گشت زنی در سواحل رویایی جزیره پراسلین خواهیم پرداخت.

روز پنجم پنجشنبه ۱۶ خرداد ( ۶ جون)صبح پس از صبحانه با قایق توریستی به گشت در جزایر اطراف خواهیم پرداخت و از لاکپشت های غول پیکر جزایر سیشل بازدید می کنیم و در سواحل مرجانی بی نظیر آن به اسنورکلینگ خواهیم پرداخت. بعدازظهر به هتل باز می گردیم.

لاکپشت غول پیکر سیشل

روز ششم جمعه ۱۷ خرداد (۷ جون): تا ظهر تایم آزاد برای استفاده از سواحل جزیره پراسلین را خواهیم داشت و سپس به سمت اسکله می رویم تا راهی جزیره ماهه بشویم و در هتل مان اقامت کنیم. بعد از ظهر به گشت زنی در طبیعت چشم نواز جنوب جزیره خواهیم پرداخت.

جمع-الجزایر-سیشل

روز هفتم شنبه ۱۸ خرداد (۸ جون) : تا ظهر از به استفاده از سواحل جزیره ماهه خواهیم پرداخت و سپس از هتل چک اوت می کنیم و راهی شهر ویکتوریا می شویم و برای خرید صنایع دستی و سوغاتی گشتی در بازارهای آن خواهیم زد و غروب راهی فرودگاه خواهیم شد. در ساعت ۲۱:۲۵ به سمت استانبول پرواز خواهیم نمود.

روز هشتم یکشنبه ۱۹ خرداد (۹ جون): ساعت ۰۴:۳۵ دقیقه به استانبول خواهیم رسید و پس از یک توقف در ساعت ۰۹:۵۰ راهی تهران می شویم. پرواز در ساعت ۱۴:۲۵ در تهران به زمین خواهد نشست و تور سیشل به پایان خواهد رسید.

هزینه سفر سیشل:

  • مبلغ ۱۲۸۰ دلار بعلاوه هزینه بلیت رفت و برگشت سیشل که در حال حاضر حدود ۱۰.۵۰۰.۰۰۰ تومان است.

خدمات برنامه:

  • اقامت ها در سوییت های دربستی و هتل های ۳ ستاره، کلیه وعده های صبحانه، کلیه ورودیه ها طبق برنامه، بیمه مسافرتی تا سقف ۲۰.۰۰۰ یورو، راهنمای طبیعت گردی

نکات مهم در سفر گروهی و تور سیشل:

  • مسئولیت کنترل گذرنامه مبنی بر اعتبار بالای ۷ ماه و عدم ممنوعیت خروج از کشور به عهده مسافر می باشد.
  • ویزای کشور سیشل به صورت فرودگاهی است.
  • هنگام ویزا باید به اندازه ۱۵۰ دلار به ازای هر روز اقامت پول همراه داشته باشید.
  • حداقل ۱۰ روز قبل از سفر واکسن تب زرد بزنید
  • با توجه به ماهیت ماجراجویانه و طبیعت گردی در این تور، امکان بروز تغییراتی در ترتیب اجرای برنامه‌ها و زمانبندی‌ها به صلاحدید راهنمای برنامه وجود دارد.