تور ماداگاسکار مرداد ۹۷

  تور ماداگاسکار، ویزای ماداگاسکار، بهترین زمان سفر به ماداگاسکار

تور ماداگاسکار 

زمان تور ماداگاسکار :  

۲ مرداد الی ۱۷ مرداد ۹۷ (۱۵ روز)

جزئیات برنامه تور ماداگاسکار:

روز اول (سه شنبه ۲ مرداد): پرواز از تهران به مقصد استامبول با ایرلاین ترکیش ساعت ۱۵:۲۰، رسیدن به استانبول ساعت ۱۷:۴۰، توقف در فرودگاه تا پرواز بعدی.
روز دوم (چهارشنبه ۳ مرداد): پرواز به سمت جزیره موریس ساعت ۰۱:۲۵ و رسیدن به موریس ساعت ۱۲:۱۰، پرواز از موریس ساعت ۱۳:۲۵ و رسیدن به آنتاناناریوو ساعت ۱۴:۱۵، ترانسفر به هتل و استراحت.
روز سوم (پنجشنبه ۴ مرداد): یک روز کامل گشت شهری در تانا.
روز چهارم (جمعه ۵ مرداد): حرکت از تانا به سمت میاندریوازو (ابتدای مسیر رودخانه سیریبینا)، صرف نهار در بین راه در شهر آنتراسیبه، عصر هنگام رسیدن به میاندریوازو  و اقامت در لوژ.
 
روز پنجم (شنبه ۶ مرداد): سوار شدن به قایق پارویی بر روی رودخانه سیریبینا و حرکت در طول رود سیریبینا و بازدید از مناطق بکر و قبایل بدوی طول مسیر، بازدید از آبشار زیبای نوسینومپلا و اقامت بین راه در کنار رودخانه به صورت کمپینگ.
 تور ماداگاسکار، بهترین زمان سفر به ماداگاسکار
روز ششم (یکشنبه ۷ مرداد): ادامه مسیر با قایق موتوردار در طول رود و دیدن قبایل بدوی، رسیدن به شهر بلو(Belo)  و ادامه راه با ماشین های سافاری تا پارک ملی بماراها (Bemaraha)  و اقامت در لوژ.
روز هفتم (دوشنبه ۸ مرداد): پس از صبحانه یک روز گشت کامل در صخره های جینگی(Tsingy) بازگشت به لوژ و استراحت.
تور ماداگاسکار، بهترین سفر به ماداگاسکار
روز هشتم (سه شنبه ۹ مرداد): پس از صبحانه، قایق سواری بر روی رودخانه مانامبولو و بازدید از غارهای حاشیه رودخانه و گورهای باستانی ساکنین اولیه ماداگاسکار، بازگشت و استراحت در لوژ. عصر گشت و پیاده روی در روستای بماراها
روز نهم (چهارشنبه ۱۰ مرداد): حرکت به سمت جنوب و شهر ساحلی مورونداوا (Morondava )، در بین راه بازدید از   خیابان بائوباب و مشاهده درختان شکوهمند بائوباب در غروب زیبای دشت های ماداگاسکار، اقامت در یک هاستل در شهر ساحلی  مورونداوا.
روز دهم (پنجشنبه ۱۱ مرداد): استراحت در شهر بندری مورونداوا و استفاده از سواحل اقیانوسی.
روز یازدهم (جمعه ۱۲ مرداد): حرکت به سمت شهر آنتسیرابه مرکز سنگ های قیمتی ماداگاسکار و در بین راه بازدید از روستاها و رودخانه هایی که مردم محلی از آن به روش سنتی طلا استخراج می کنند، رسیدن به آنتسیرابه، استراحت و اقامت هتل.
روز دوازدهم (شنبه ۱۳ مرداد): بازدید از مرکز شهر آنتسیرابه، بازدید از فروشگاه های خرید سنگ های زینتی ماداگاسکار، عصر استراحت.
روز سیزدهم (یکشنبه ۱۴ مرداد): حرکت به سمت شرق برای بازدید از پارک ملی مانتادیا(Mantadia) و بازدید از لمورها و سایر جاذبه های طبیعی و حیات وحش منطقه و اقامت در لوژ جنگلی، گشت شبانه برای دیدن لمورها و آفتاب پرست های شب فعال.
تور ماداگاسکار، بهترین زمان سفر به ماداگاسکار
روز چهاردهم (دوشنبه ۱۵ مرداد): یک روز کامل بازدید از پارک ملی مانتادیا و پیاده روی در جنگل های حاره و بازگشت به لوژ و استراحت.
روز پانزدهم (سه شنبه ۱۶ مرداد): صبح پس از صبحانه بازگشت به تانا، اقامت در هتل و گشت شهری تا عصر برای خرید صنایع دستی در بازار بزرگ صنایع دستی تانا.
روز شانزدهم (چهارشنبه ۱۷ مرداد): حرکت به سمت فرودگاه و پرواز به استامبول ساعت ۱۶:۰۰، رسیدن به موریس ساعت ۱۸:۵۰، پرواز از موریس به مقصد استامبول ساعت ۲۰:۰۵.
روز هفدهم (پنجشنبه ۱۸ مرداد): رسیدن به استانبول ساعت ۰۴:۴۵، توقف ۴ ساعته در فرودگاه آتاتورک، پرواز به تهران ساعت ۰۹:۳۵ و رسیدن به تهران ساعت ۱۴:۰۵.

 

قیمت بلیط ماداگاسکار : حدود ۴٫۶۰۰٫۰۰۰  تومان

قیمت تور ماداگاسکار : ۱۵۸۰ دلار

خدمات تور ماداگاسکار:

ترانسفرهای فرودگاهی، بیمه مسافرتی، کلیه اقامت ها، کلیه ورودیه های پارک های ملی، کلیه گشت ها و ورودیه ها طبق برنامه سفر، ترانسفرهای زمینی، هزینه های قایق سواری، تمامی وعده های صبحانه، راهنمای طبیعت گردی و کارشناس حیات وحش.

 

نکات مهم تور ماداگاسکار:

نکته ۱: هزینه ویزای ماداگاسکار حدود ۳۰ یورو به عهده همسفران خواهد بود که در فرودگاه تانا قابل پرداخت است و برای اخذ ویزا به جز عکس نیاز به مدارک خاصی نیست.

نکته ۲: تمامی هزینه های برنامه های اختیاری به عهده همسفران خواهد بود.

نکته ۳: کلیه اقامت ها هتل ها و لوژهای ۳ و ۴ ستاره هستند.

نکته ۴:  کلیه هزینه وعده های غذایی به جز صبحانه ها به عهده همسفران خواهد بود.

نکته ۵:  مسئولیت کنترل پاسپورت و تاریخ انقضای آن با خود همسفران است.

نکته ۶:  با توجه به ماهیت سفرهای طبیعت گردی، امکان بروز تغییراتی در برنامه بسته به شرایط و به صلاحدید راهنمای برنامه وجود خواهد داشت.

سفرنامه ماداگاسکار

کانال تلگرام کافه جهانگرد