تور و سفر گروهی کنیا، مردادماه ۹۷

تور و سفر گروهی کنیا

مدت زمان تور کنیا:   از ۲۵ مردادماه تا شنبه ۳ شهریور ۹۷  (۱۰ روز)

شرح برنامه تور کنیا:

روز اول (پنجشنبه ۲۵ مردادماه): حرکت از فرودگاه امام با پرواز قطر ساعت  ۰۵:۲۵ صبح، توقف در دوحه، رسیدن به نایروبی ساعت ۱۳:۵۰،  ترانسفر به هتل، استراحت.

 

روز دوم (جمعه ۲۶ مردادماه): پس از صبحانه حرکت به سمت پارک ملی سامبورو، عبور از خط استوا و صرف نهار در شهر نانیوکی، بعد از ظهر رسیدن به سامبورو و اقامت در کمپ تجهیز شده، عصرگشت در پارک ملی سامبورو برای دیدن حیات وحش، پس از غروب بازگشت به لوژ و استراحت.
روز سوم (شنبه ۲۷ مردادماه): پس از صبحانه گشت کامل سافاری در پارک ملی سامبورو و دیدن حیات وحش بی نظیر سامبورو، پس از غروب آفتاب بازگشت به محل اقامت و استراحت.
روز چهارم (یکشنبه ۲۸ مردادماه) پس از صبحانه خروج از پارک ملی سامبورو و بازدید از قبیله سامبورو، راهی شدن به سمت دریاچه نایواشا و مشاهده آبشار تامسون در بین راه، غروب رسیدن به دریاچه و اقامت در هتل.
روز پنجم (دوشنبه ۲۹ مردادماه) پس از صبحانه برنامه قایق سواری روی دریاچه نایواشا، تماشای پرندگان دریاچه، اسب های آبی، عقاب های ماهیگیر، بعد از ظهر زمان آزاد کنار دریاچه.

 

روز ششم (سه شنبه ۳۰ مردادماه) بعد از صبحانه حرکت به سمت پارک ملی ماسایی مارا، گشت عصرگاهی در پارک ملی ماسایی مارا و بازدید از حیات وحش بی نظیر آن، اقامت و استراحت در کمپ تجهیز شده.
روز هفتم (چهارشنبه ۳۱ مردادماه) گشت کامل در پارک ملی ماسایی مارا شامل بازدید از رودخانه مارا، رودخانه اسب های آبی و کروکدیل ها در مرز کنیا و تانزانیا، مشاهده گله های بزرگ گورخرها و وایلدبیست ها، اقامت و استراحت در کمپ.
روز هشتم (پنج شنبه ۱ شهریورماه) گشت صبحگاهی در پارک ملی ماسایی مارا، بازدید از قبیله معروف ماسایی و آشنایی با فرهنگ مردم بومی این منطقه، حرکت به سمت نایروبی، در بین راه توقف در نقطه ای مشرف بر دره ریفت ولی و عکاسی از چشم انداز شگفت انگیز آن، رسیدن به نایروبی، اقامت و استراحت در هتل.

 

روز نهم (جمعه ۲ شهریورماه) پس از صبحانه حرکت به سمت فرودگاه و پرواز از فرودگاه نایروبی ساعت ۱۲:۰۰، توقف در دوحه.
روز دهم (شنبه ۳ شهریورماه) پرواز به تهران ساعت ۰۰:۵۰ و رسیدن به تهران ساعت ۰۴:۲۵.
 

قیمت بلیط کنیا:  در حال حاضر حدود ۳٫۹۰۰٫۰۰۰ تومان

قیمت تور کنیا: ۱۳۸۰ دلار

خدمات تور کنیا:

 اقامت در هتل های ۴ ستاره و لوژ و کمپ های تجهیز شده، همه وعده های صبحانه، همه وعده های غذایی در طول سافاری در کشور کنیا، تمامی برنامه های سافاری حیات وحش، هزینه های قایق سواری، ورودیه های قبایل محلی، ترانسفرهای داخل شهری و بین شهری، راهنمای تخصصی و کارشناس حیات وحش، بیمه مسافرتی

 

نکات مهم تور کنیا:

نکته۱:  هزینه ویزای کنیا به مبلغ ۵۰ دلار بر عهده مسافران است.

نکته ۲:  مسئولیت کنترل پاسپورت و تاریخ انقضای آن با خود همسفران است.

نکته ۳:  با توجه به ماهیت سفرهای طبیعت گردی، امکان بروز تغییراتی در برنامه بسته به شرایط و به صلاحدید راهنمای برنامه وجود خواهد داشت.

سفرنامه کنیا

کانال تلگرام